Наш сайт: https://pandamag.com.ua/
Тел: +380 (93) 475-38-09 Viber/Telegram/WhatsApp
Міні спідничка спідничка Vigoss, джинс-стрейч. Стан ідеальний, не секонд. Заміри на фото в каруселі.
- Розмір: S
- Колір: синій
- Талія: 62-64см
- Об'єм стегон: 88-90см
- Довжина: 37см
Інтернет-магазин "Панда" пропонує ознайомитися з іншими речами групи "Речі Б/У"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vigoss |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Вид спідниці | Міні |
| Силует | Трапецієподібний |
| Посадка | Середня посадка |
| Колір | Синій |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина виробу | 37 см |
| Кількість кишень | 5 шт. |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | S |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴







