
Плащ тренч жіночій літній з поясом Б/У, р.S-M
255 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0610
+380 (93) 475-38-09
Lifeповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наш сайт: https://pandamag.com.ua/
Тел: +380 (93) 475-38-09 Viber/Telegram/WhatsApp
Тренч на літо або теплу весну/осінь, красивий лавандовий колір. Стан ідеальний, не секонд. Заміри на фото в каруселі.
- Розмір: S-M
- Ширина плечей вгорі: 37см
- Об'єм грудей: 90-95см
- Талія: 65-70см
- Довжина: 60см
- Довжина рукава від шиї: 71см
Інтернет-магазин "Панда" пропонує ознайомитися з іншими речами групи "Речі Б/У"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 95 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Сезон | Літо |
| Вид плащів | Тренчкот |
| Тип матеріалу | Комбінований |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Тип коміра | Відкладний |
| Колір | Фіолетовий |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Довжина виробу | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴






