
Джинсова чоловіча сорочка Mustang jeans Б/У, р.L/48-50 (без нижньої кнопки!)
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
+380 (93) 475-38-09
Lifeповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Наш сайт: https://pandamag.com.ua/
Тел: +380 (93) 475-38-09 Viber/Telegram/WhatsApp
Якісна брендова джинсова сорочка Mustang, м‘яка бавовна, приємна до тіла. Стан ідеальний, окрім відсутньої нижньої кнопки зі зворотнього боку, видно на останньому фото. На зовнішній вигляд це не впливає. Сорочка своя, не секод. Всі заміри на фото в каруселі.
- Розмір: 48-50(L)
- Ширина плечей вгорі: 48см
- Об'єм грудей: 95-100см
- Талія: 95-100см
- Довжина: 80см
- Довжина рукава: 28см
Інтернет-магазин "Панда" пропонує ознайомитися з іншими речами групи "Речі Б/У"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mustang |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 50 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Тип крою | Вільна |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Застібка | Кнопки |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Блакитний |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 28 см |
| Ширина виробу | 58 см |
| Ширина плечей | 48 см |
| Стан | Вживані |
| Кишені | Верхній |
| Склад | 100% бавовна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴









