
Жакет піджак жіночій бавовна стрейч бежевий, р.XS, Б/У
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0627
+380 (93) 475-38-09
Lifeповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наш сайт: https://pandamag.com.ua/
Тел: +380 (93) 475-38-09 Viber/Telegram/WhatsApp
Красивий літній жакет з стрейч-бавовни декорований мереживом. Стан ідеальний, не секонд. Заміри на фото в каруселі.
- Розмір: XS-S
- Ширина плечей вгорі: 36см
- Об'єм грудей: 86-88см
- Талія: 65-68см
- Довжина: 56см
- Довжина рукава від плеча: 59см
Інтернет-магазин "Панда" пропонує ознайомитися з іншими речами групи "Речі Б/У"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 65 см |
| Фасон піджаків і жакетів | Жакет |
| Колір | Бежевий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Застібка | Шнурівка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 56 см |
| Довжина рукава вироба | 59 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | XS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴







