
Плаття туніка жіноче спортивне Extory Sport, р.S-M, Б/У
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0626
+380 (93) 475-38-09
Lifeповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наш сайт: https://pandamag.com.ua/
Тел: +380 (93) 475-38-09 Viber/Telegram/WhatsApp
Жіноче плаття-туніка спортивне, нове не вдягалося, без бірки. Заміри на фото в каруселі.
- Розмір: S-M
- Об'єм грудей: 88-90см
- Талія: 65-70см
- Довжина: 71см
Інтернет-магазин "Панда" пропонує ознайомитися з іншими речами групи "Речі Б/У"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extory |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 65 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Блакитний |
| Склад | 90% бавовна, 10% еластан |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Стиль | Спортивний |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Вживані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴








