
Светр жіночий з візерунком р.XS, Б/У
225 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0645
+380 (93) 475-38-09
Lifeповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наш сайт: https://pandamag.com.ua/
Тел: +380 (93) 475-38-09 Viber/Telegram/WhatsApp
Светр з вовни в ніжних корьорах на дівчинку або худеньку жінку. Тоненький, теплий, приємний до тіла. Стан ідеальний, не секонд. Довжина 58, плечі 32, талія напівобхват 37, довжина рукава 62см. Заміри є на фото в каруселі.
Інтернет-магазин "Панда" пропонує ознайомитися з іншими речами групи "Речі Б/У"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват талії | 65 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Різні кольори |
| Тип тканини | Вовна |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина від горловини до низу вироба | 58 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Вживані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴





